Troya Yılı Ticaret Borsası’nda Konuşuldu

Troya Yılı Ticaret Borsası’nda Konuşuldu

Çanakkale’de üretilen tarıma dayalı sanayi ürünlerinin ambalajlarında “2018 Troya Yılı” logosunun kullanılmasıyla ilgili tanıtım toplantısı Vali Orhan Tavlı’nın başkanlığında gerçekleştirildi.

Ticaret Borsası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda; 2018 TROYA YILI çalışmaları kapsamında Çanakkale İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliğinde hazırlanan logo tasarımları, tarıma dayalı sanayi üretimi yapan firmalara tanıtıldı.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen’in 2018 Troya Yılı’nın ve yapılan çalışmanın önemine değindiği konuşmasının ardından İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz toplantıya katılanlara 2018 TROYA YILI ve planlanan çalışmalarla ilgili bir sunum yaptı.

Toplantıda İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem KARADAĞ tarafından 2018 TROYA YILI için hazırlanan logo tasarımlarının sunumu yapıldı.

Çanakkale’de tarıma dayalı sanayi üretimi yapan firma temsilcilerinin görüş ve önerilerinin alındığı toplantıda, Vali Orhan TAVLI 2018  TROYA YILININ önemine değinerek hazırlanan logo çalışmalarıyla firmaların 2018 TROYA YILININ ulusal ve uluslararası tanıtımına sağlayacakları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Haber: Gökçe Güzel

Comments

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.