Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi Kitapseverleri Bekliyor

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi Kitapseverleri Bekliyor

Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI, Çanakkale Eski Arkeoloji Müzesi Binasının Kültür ve Turizm Bakanlığınca ödeneği gönderilen ve Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından çevre, iç ve dış cephe yenileme çalışmaları yapılan Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi’nde incelemelerde bulundu.

Eceabat Kaymakamı Sayın Hasan Ongu ve İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Sayın Sedat Arslan’ın da bulunduğu Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi incelemesinde, 3.066.000,00 TL proje bedeli ile yenilenen ve çevre düzenleme çalışmaları devam eden Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi hakkında Sayın Orhan TAVLI’ya, kütüphane müdürü Sayın Osman Zeki Coşar tarafından bilgi verildi.

Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi’nin modern bir kütüphane olarak tasarlandığını ifade eden Sayın Orhan TAVLI, “Gençlerimizi, çocuklarımızı ve halkımızı okumaya, araştırmaya ve kütüphanemizde vakit geçirmeye davet ediyoruz ” dedi.

Eski Arkeoloji Müzesi binası 20.01.2020 tarihinden itibaren Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi olarak vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Comments

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.